Nauka pływania dla dzieci

Pływanie ma znakomity wpływ na rozwój dzieci, bo kształtuje ciało i charakter. Jest postrzegane jako najbardziej bezpieczny sport, dla zdrowia i poprawy kondycji. Hartuje i wzmacnia organizm, zapewnia prosty kręgosłup, uczy przezwyciężania słabości, wytrwałości, dostarcza nowych wrażeń, uwalnia endorfiny – hormony szczęścia. To również świetna alternatywa na tworzenie nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego.  


Zajęcia w Posejdonie odbywają się w małych grupach, dobieranych do wieku i umiejętności dzieci. 
W nauce pływania wykorzystujemy najnowszą wiedzę, doświadczenie i wszechstronne umiejętności instruktorów oraz  nowoczesny i  kolorowy sprzęt. 

 

Zapraszamy na nauke pływania dla dzieci z miast takich jak:
Będzin, Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze oraz całego Śląska.

Zapraszamy rodziców z dziećmi na naukę pływania dla niemowląt z miast takich jak:
Będzin, Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze oraz całego Śląska.

Jako rodzic z pewnością nieustannie myślisz o rozwoju swojego dziecka. Chcesz, aby zdobywało nowe umiejętności w różnych dziedzinach. Być może myślami wybiegasz już do kolejnych wakacji? Marzą Ci się rodzinne wczasy nad morzem. Co prawda, nie obraliście jeszcze kierunku i nie wiadomo, czy będzie to Polska czy miejsce za granicą. Na ten moment nie ma to jednak większego znaczenia, ważniejsze, aby dobrze przygotować się do tych wakacji. Aby w pełni skorzystać z wyjazdu Twoja pociecha powinna nauczyć się pływać. Umiejętność pływania to jedna z tym umiejętności, która raz nabyta, zostaje już na całe życie. Dlatego tak ważnym jest, aby porządnie opanować podstawy. Sprawdź ofertę nauki pływania dla dzieci w naszej szkole. Zobacz, jak szybko i efektywnie Twoje dziecko może nauczyć się pływać.

Pływanie klasyfikowane jest jako jeden z najbezpieczniejszych sportów, doskonale kształtuje zarówno ciało, jak i charakter najmłodszych. Uprawiane regularnie owocuje poprawą kondycji i wzmocnieniem organizmu. Dobroczynnie wpływa na kręgosłup i postawę. Nauka pływania dla dzieci to także szkoła wytrwałości, przezwyciężania słabości oraz po prostu dobra zabawa! W trakcie zajęć u najmłodszych kształtuje się także nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nauka pływania dla dzieci w Posejdonie to również przyjazna atmosfera i kameralność. Zajęcia odbywają się w niedużych grupach, dobieranych pod kątem wieku oraz poziomu zaawansowania najmłodszych. Możesz mieć pewność, że w naszej szkole Twojemu dziecku zostanie poświęcone maximum uwagi. Profesjonalna kadra podczas przygotowań, a następnie w trakcie kursu wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie oraz najnowszą, nieustannie zgłębianą wiedzę. Nowoczesny i kolorowy sprzęt to akcesoria, które czynią naukę bardziej przyjemną i efektywną. Gwarantują także pełne bezpieczeństwo najmłodszych.

Nasza Szkoła Nauki Pływania Posejdon zlokalizowana jest w Bytomiu. Na kurs nauki pływania dla dzieci zapraszamy zatem osoby mieszkające na Śląsku, zarówno w Bytomiu, jak i okolicy. Do tej pory nasi kursanci przyjeżdżali do nas z takich miasta, jak m.in. Chorzów, Katowice, Radzionków, Mikołów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Świętochłowice czy Sosnowiec. Do zobaczenia na zajęciach!