Szkoła pływania Posejdon

Szkoła Pływania Posejdon została stworzona z pasji do pływania, aby ją przekazać innym. Naszą doskonale dobraną kadrę  instruktorów łączy zamiłowanie do sportu  i wyjątkowe podejście do dzieci. To ludzie pełni nowych i kreatywnych pomysłów, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Ich wiedza i doświadczenie w prowadzeniu zajęć, zapewnia efektywną naukę pływania oraz świetną zabawę. 


Posejdon oferuje wodną przygodę dla niemowląt  i małych dzieci do 4 roku życia wspólnie z rodzicami oraz dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania. Pamiętajmy, że pływanie jest umiejętnością pozyskaną na całe życie. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zapewnia  bezpieczeństwo i rozwój, wyrabia odwagę, samodzielność, pewność siebie i siłę woli. 


W czasie wakacji Szkoła Pływania Posejdon organizuje obozy sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat, w najpiękniejszych zakątkach Polski. To aktywna forma wypoczynku. Oferujemy ciekawy i bogaty program, wypełniony zajęciami sportowymi i zabawą. Nad jego realizacją czuwa wykwalifikowana i starannie dobrana kadra pedagogiczna oraz instruktorska.

U nas nie ma czasu na nudę! Zapewniamy mnóstwo atrakcji, wiele wspaniałych przygód i moc niezapomnianych wrażeń.  

 

Szkoła Pływania Posejdon zaprasza dzieci i rodziców na naukę pływania z miast: Bytom, Chorzów, Katowice, Radzionków, Mikołów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Sosnowiec oraz z całego Śląska.