Nasza kadra

Bartosz Wiktor

Bartosz Wiktor

pomysłodawca i założyciel Szkoły Pływania Posejdon, od najmłodszych lat trenował pływanie, z sukcesami na Mistrzostwach Śląska i Polski. Można powiedzieć, że basen to jego drugi dom. Posiada wykształcenie wyższe i szereg uprawnień do prowadzenia zajęć w wodzie. Doświadczony instruktor pływania, ratownik wodny, sternik motorowodny, wychowawca kolonijny, członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt. Ukończył kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, specjalistyczny kurs z prowadzenia zajęć w wodzie z dziećmi od 3 miesiąca do 4 roku życia – Koncepcja Wodnego Klubu Bobasa, kurs podstawowy Halliwick i zdobył  uprawnienia do uczenia pływania osób niepełnosprawnych. Woda to jego pasja i najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Uwielbia pracę z małymi dziećmi, czerpie z niej dużo radości i satysfakcji. Cały czas szuka nowych inspiracji i zdobywa wiedzę na szkoleniach.

Katarzyna Rudzka

Katarzyna Rudzka

koordynator zajęć, zajmuje się sprawami organizacyjnymi i marketingowymi w szkole. Absolwentka  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktor aqua fitnessu, wychowawca kolonijny, przez wiele lat trenowała siatkówkę. Uśmiechnięta i pomocna. Dzięki jej rzetelności i dokładności każdy wie, kiedy ma zajęcia i kiedy może skorzystać z odrobienia zaległości. 

Marta Krawiec

Marta Krawiec

instruktor pływania, fizjoterapeuta, absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, ratownik wodny, wychowawca kolonijny.  Ukończyła kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jest z nami od początku działalności i stanowi fundament kadry Posejdona. To profesjonalistka. Pełna energii, pracowita i ambitna. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania.

Michał Rączka

Michał Rączka

instruktor pływania, absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w nauce pływania maluszków. Do zajęć potrafi zachęcić nawet najbardziej opornych uczniów. Dzieciaki go uwielbiają. Ma dwie pasje, którym poświęca swój wolny czas. Oczywiście jedna to pływanie, a druga  to siatkówka. 

Jessica Krist

Jessica Krist

instruktor pływania, studentka pedagogiki w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, sędzia okręgowy PZP klasy II, wychowawca kolonijny. Kilkanaście lat trenowała pływanie. Uśmiech i zaangażowanie łączy z doświadczeniem. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i nie wyobraża już sobie innej drogi zawodowej.

Katarzyna Wilusz

Katarzyna Wilusz

instruktor pływania, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ratownik wodny, instruktor snowboardu, instruktor fitnessu, trener personalny.   Pomysłowa, odpowiedzialna i pełna ciepła. Doskonale sprawdza się w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Sport towarzyszy jej w życiu codziennym. Uwielbia pływać, biegać, jeździć na rowerze i snowboardzie.

Paweł Szlufik

Paweł Szlufik

instruktor pływania oraz trener piłki nożnej, posiadający wyższe wykształcenie. Odkąd sięga pamięcią każdą wolną chwilę spędzał aktywnie. Trenował pływanie i piłkę nożną. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do pracy. Wulkan pozytywnej energii, którą obdarza swoich kursantów.  Jest osobą kreatywną, otwartą i komunikatywną. Ma mnóstwo pomysłów na urozmaicenie zajęć i skutecznie je realizuje. Uczy pływania starszych dzieci. Pasjonat sportu. Odnosi wiele sukcesów w biegach przeszkodowych i przełajowych.

Klaudia Jurczyk

Klaudia Jurczyk

instruktor pływania, studiuje pedagogikę w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie, sędzia pływania klasy I, członek Kolegium Sędziów Śląskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Od dziecka związana z pływaniem. Swoją wiedzę, doświadczenie i pasję przekazuje najmłodszym pływakom. Sprawia, że nauka pływania jest jednocześnie świetną zabawą. Dzieci uwielbiają ją za cierpliwość i poczucie bezpieczeństwa.